Дорогі жителі села Пили! 
Вітаю Вас з престольним празником "Успінням Пресвятої Богородиці" і від душі хочу побажати з гідністю і честю пройти будь-яке випробування в житті, не втративши своєї надії і віри. Бажаю жити в мирі і цінувати все, що маємо. Дорожити кожною миттю щастя і радості, давати своєму серцю можливість щиро любити і сподіватися. 
Гарного святкування!
 
З повагою сільський голова Галина Гец
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Дорогі односельчани!

      Прийміть найщиріші вітання із національними святами нашої державності - Днем Державного прапора та Днем незалежності України! Ці визначні дати навіки увійшли в історію нашої молодої держави золотою сторінкою її біографії, започаткувавши нову епоху в житті українського народу, законодавчо закріпили його вікові демократичні прагнення до національного відродження, духовної свободи та культурного піднесення.

     У ці святкові дні, щиро зичу усім миру та злагоди, міцного здоров’я, благополуччя, мудрості і успіхів  у справах та починаннях на благо процвітаючої України.

      У цей День Незалежності ми всі маємо молитися за Україну, за її щасливе майбутнє, за її людей, що всіма силами підтримують єдину та неподільну країну!

      І нехай у всіх добрих справах допоможе нам Бог!

     Зі святом Вас всіх, з Днем Державного Прапора та Днем незалежності України!

     Слава Україні!

З повагою, сільський голова  Галина Гец.

                                                 

 Дорогі жінки! Милі мами!

 Від усього серця вітаю вас зі святом — Днем матері!   Мама — це найдорожче і найсвітліше, що є на світі. Вона завжди радіє успіхом своїх дітей, підтримує їх у важку хвилину, завжди щиро переживає за кожен пройдений крок. Немає людини ближче і рідніше! Нехай ваші серця зігрівають любов і турбота близьких! Кожен день буде наповнений радісними і приємними подіями! Щастя, здоров’я, благополуччя, душевного спокою і любові!     Миру і затишку вашому дому!   Хай ніжність, ласка, теплота, турбота, пошана та любов, даровані дітям, повернуться до Вас у трикратному розмірі і  принесуть величезне щастя.                                                                                                                          З Днем матері!

 

Із повагою, Добросинський  сільський голова Галина Гец

 

 

 
 
 
 
 

8

Дорогі матусі, бабусі та дівчатка!

  Вітаю Вас з  чудовим весняним святом! 

Це красиве свято  на початку  весни приходить до нас,

коли все оживає,розквітає і розпускається.

Нехай у Вашому житті буде вічна весна,нехай яскраво світить сонце,

нехай співають птахи, нехай дні будуть світлими і безхмарними.

Посмішок Вам,гарного настрою радості та  щастя!

 
              З  повагою  до Вас  сільський  голова   Галина   Гец.