ОГОЛОШЕННЯ!

Відділ агропромислового розвитку Жовківської райдержадміністрації повідомляє про те, що інформацію про земельні торги (аукціони) щодо продажу прав оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності (за межами населеного пункту) можна отримати за посиланням: http:torgy.land.gov.ua/auction

 

 

 

                                                                              О Г О Л О Ш Е Н Н Я !

Добросинська сільська рада доводить до відома громадськості про те, що рішенням №2 від 13.07.2018 року дев'ятнадцятої сесії Добросинської ради затверджено нормативно-грошову оцінку земель в межах села Добросин Добросинської сільської ради, базова вартість одного квадратного метра землі становить 83,14 грн. Та рішенням №3 від 13.07.2018 року дев'ятнадцятої сесії Добросинської ради затверджено нормативно-грошову оцінку земель в межах села Пили Добросинської сільської ради, базова вартість одного квадратного метра землі становить 83,70 грн. Термін введення в дію нової нормативно-грошової оцінки земель населених пунктів Добросинської сільської ради з 01.01.2019р.

 

 

О Г О Л О Ш Е Н Н Я

 

Добросинська сільська рада
Жовківського р-н Львівської обл

ПРОВОДИТЬ ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕНННЯ
МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ

Назва містобудівної документації– детальний план території на земельну ділянку для будівництва та обслуговування сонячної електростанції на землях Добросинської сільської ради  Жовківського району, Львівської області. 

Замовник – Добросинська сільська рада

Виконавець – ТзОВ “АМ ХОРС”.

Фінансування- ТОВ «ГЛОБАЛЕНЕРГОСЕРВІС»

Основні ТЕП – ділянка ДПТ орієнтовною площею 40га .

Підстава – рішення сесії  №14 від 20.12.2017р. «Про надання дозволу ТОВ «ГЛОБАЛЕНЕРГОСЕРВІС» на виготовлення детального плану території  земельної ділянки для будівництва та обслуговування сонячної електростанції на землях Добросинської сільської ради Жовківського району Львівської області»

Місце ознайомлення – с. Добросин,  приміщення сільської ради.

Порядок і час ознайомлення –з 9.00 до 18.00 год. З 22.12.2017р. по 28.12.2017р включно.

Відповідальна особа – діловод сільської ради Шира Г.І.

Пропозиції (зауваження) керуючись ст. 21 п. 10 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності». Постановою КМУ від 25.05.2011 року № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», пропозиції (зауваження) подаються повнолітніми дієздатними фізичними особами, які проживають на території міста; юридичними особами, об’єкти нерухомого майна яких розташовані на території міста; власниками та користувачами земельних ділянок, розташованих на території міста та суміжних з нею територіях; представники самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на територію міста; народні депутати України, депутати відповідних місцевих рад  повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог чинного законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

 

 

 

                                                                  О Г О Л О Ш Е Н Н Я 

Добросинська сільська рада повідомляє про прийняття рішення №14 від 20.12.2017р. «Про надання дозволу ТОВ «ГЛОБАЛЕНЕРГОСЕРВІС» на виготовлення детального плану території  земельної ділянки для будівництва та обслуговування сонячної електростанції на землях Добросинської сільської ради Жовківського району Львівської області»

                                                                                              

                                                                                                       УкраЇна                               

ДОБРОСИНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ЖОВКІВСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

                           XІV- СЕСІЯ  скликання 7-ме (демократичне )                          

                                                       РІШЕННЯ №14

 

                            від 20 грудня 2017 року                                                                                                          с. Добросин

Про надання дозволу ТОВ «ГЛОБАЛЕНЕРГОСЕРВІС» на виготовлення

 детального плану території  земельної ділянки  для будівництва та

 обслуговування сонячної електростанції на землях Добросинської сільської ради.

Розглянувши клопотання ТОВ  «ГЛОБАЛЕНЕРГОСЕРВІС» " Про надання  дозволу на виготовлення детального  плану території земельної ділянки для будівництва та обслуговування сонячної електростанції на землях Добросинської сільської ради", керуючись ст. ст. 12,184, Земельногог Кодексу України та ст. 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Добросинська  сільська  рада

ВИРІШИЛА:

1.Надати дозвіл ТОВ «ГЛОБАЛЕНЕРГОСЕРВІС» на виготовлення детального плану території  земельної ділянки для будівництва та обслуговування сонячної електростанції на землях Добросинської сільської ради.

2. Виготовлену та погоджену  документацію подати на розгляд сесії Добросинської сільської ради

3. Контроль за виконанням даного рішення  покласти на постійну комісію з питань регулювання  земельних відносин,будіцвництва та екології.

______________________________________________________________________________

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
счетчик посещений