ЗВЕРНЕННЯ

сільського голови до жителів Добросинської сільської ради

За доброю традицією на передодні Великого Християнського свята Великодня від 05 березня до 05 квітня 2018 року  проводиться місячник озеленення, прибирання та благоустрою.

                                31  березня 2018 року відбудеться  загальна  весняна толока.                                                                                Звертаюся до Вас з проханням долучитися до прибирання прибудинкових територій, взяти участь у толоці з прибирання та озеленення громадських місць,  лісу,  парку, вулиць, пам"ятників, кладовищ, автобусних зупинок, кюветів, побілити  дерева, пофарбувати  огорожі .   Розраховую  на Ваше розуміння та активну участь у громадській толоці та  запланованих  заходах.  Тільки спільними зусиллями зможемо зберегти красу  та неповторність  населених пунктів нашої сільської ради. Поставмося до рідної землі із всією відповідальністю, щоб залишити її  для  наших нащадків  доглянутою!  Це  наша  земля, і вона має бути найкращою!     

 

З повагою до Вас  сільський  голова  Галина Гец.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

О Г О Л О Ш Е Н Н Я

 

Добросинська сільська рада
Жовківського р-н Львівської обл

ПРОВОДИТЬ ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕНННЯ
МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ

Назва містобудівної документації– детальний план території на земельну ділянку для будівництва та обслуговування сонячної електростанції на землях Добросинської сільської ради  Жовківського району, Львівської області. 

Замовник – Добросинська сільська рада

Виконавець – ТзОВ “АМ ХОРС”.

Фінансування- ТОВ «ГЛОБАЛЕНЕРГОСЕРВІС»

Основні ТЕП – ділянка ДПТ орієнтовною площею 40га .

Підстава – рішення сесії  №14 від 20.12.2017р. «Про надання дозволу ТОВ «ГЛОБАЛЕНЕРГОСЕРВІС» на виготовлення детального плану території  земельної ділянки для будівництва та обслуговування сонячної електростанції на землях Добросинської сільської ради Жовківського району Львівської області»

Місце ознайомлення – с. Добросин,  приміщення сільської ради.

Порядок і час ознайомлення –з 9.00 до 18.00 год. З 22.12.2017р. по 28.12.2017р включно.

Відповідальна особа – діловод сільської ради Шира Г.І.

Пропозиції (зауваження) керуючись ст. 21 п. 10 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності». Постановою КМУ від 25.05.2011 року № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», пропозиції (зауваження) подаються повнолітніми дієздатними фізичними особами, які проживають на території міста; юридичними особами, об’єкти нерухомого майна яких розташовані на території міста; власниками та користувачами земельних ділянок, розташованих на території міста та суміжних з нею територіях; представники самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на територію міста; народні депутати України, депутати відповідних місцевих рад  повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог чинного законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

 

 

 

                                                                  О Г О Л О Ш Е Н Н Я 

Добросинська сільська рада повідомляє про прийняття рішення №14 від 20.12.2017р. «Про надання дозволу ТОВ «ГЛОБАЛЕНЕРГОСЕРВІС» на виготовлення детального плану території  земельної ділянки для будівництва та обслуговування сонячної електростанції на землях Добросинської сільської ради Жовківського району Львівської області»

                                                                                              

                                                                                                       УкраЇна                               

ДОБРОСИНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ЖОВКІВСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

                           XІV- СЕСІЯ  скликання 7-ме (демократичне )                          

                                                       РІШЕННЯ №14

 

                            від 20 грудня 2017 року                                                                                                          с. Добросин

Про надання дозволу ТОВ «ГЛОБАЛЕНЕРГОСЕРВІС» на виготовлення

 детального плану території  земельної ділянки  для будівництва та

 обслуговування сонячної електростанції на землях Добросинської сільської ради.

Розглянувши клопотання ТОВ  «ГЛОБАЛЕНЕРГОСЕРВІС» " Про надання  дозволу на виготовлення детального  плану території земельної ділянки для будівництва та обслуговування сонячної електростанції на землях Добросинської сільської ради", керуючись ст. ст. 12,184, Земельногог Кодексу України та ст. 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Добросинська  сільська  рада

ВИРІШИЛА:

1.Надати дозвіл ТОВ «ГЛОБАЛЕНЕРГОСЕРВІС» на виготовлення детального плану території  земельної ділянки для будівництва та обслуговування сонячної електростанції на землях Добросинської сільської ради.

2. Виготовлену та погоджену  документацію подати на розгляд сесії Добросинської сільської ради

3. Контроль за виконанням даного рішення  покласти на постійну комісію з питань регулювання  земельних відносин,будіцвництва та екології.

______________________________________________________________________________

 

 

 

 

 

 

 

П О В І Д О М Л Е Н Н Я !

Виконком  Добросинської сільської ради  доводить до відома населення про те. що рішенням № 46 від 08.07.2016 року  п"ятої сесії Добросинської сільської ради затверджено нормативно- грошову оцінку  земель  в межах населекних  пунктів Добросинської сільської ради, а саме :     Добросин,Качмарі,Пили, Піддеревенка, Зарище.

 

Сільський голова :  Галина Гец.

 

ЗВЕРНЕННЯ

сільського голови до жителів Добросинської сільської ради

За доброю традицією на передодні Великого Християнського свята Великодня від 16 березня до 16 квітня 2016 року  проводиться місячник озеленення, прибирання та благоустрою.

8 квітня 2016 року відбудеться  загальна  весняна толока. Звертаюся до Вас з проханням долучитися до прибирання прибудинкових територій, взяти участь у толоці з прибирання та озеленення громадських місць, парку, вулиць, пам"ятників, кладовищ, автобусних зупинок, кюветів, побілити  дерева, пофарбувати  огорожі .   Розраховую  на Ваше розуміння та активну участь у громадській толоці та  запланованих  заходах.  Тільки спільними зусиллями зможемо зберегти красу  та неповторність  населених пунктів нашої сільської ради. Поставмося до рідної землі із всією відповідальністю, щоб залишити її  для  наших нащадків  доглянутою!  Це  наша  земля, і вона має бути найкращою!     

 

З повагою, сільський голова

Галина Гец,

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
счетчик посещений