О Г О Л О Ш Е Н Н Я !

 

Протягом 15 – 17 червня з нагоди 127-ї річниці від дня народження полковника Євгена Коновальця, відбудеться молодіжний фестиваль «Зашків».

Молоді українські гурти, футбол босоніж, виступи кінологів, показ війькової техніки, спортивні забави, інтелектуальний блок, велопробіг, показові виступи та майстер-клас від клубу "Бойового гопака", кінопокази, лекції, гутірки, дискусії, майстер-класи -  це все у програмі фестивалю.

Молодіжний фестиваль “Зашків”  пропагує здоровий спосіб життя, а тому продаж, вживання, розповсюдження алкогольних та наркотичних засобів суворо заборонені.

Зазначимо, захід традиційно організовують Львівська обласна державна адміністрація, молодіжні громадські організації Львівщини за підтримки Міністерства молоді та спорту України  на історичному місці – Батьківщині Євгена Коновальця у селі Зашків, Львівської області.

Вхід для усіх вільний!

Хто бажає стати волонтером на фестивалі - реєструйтесь 

Контакти:  (093) 76 82 162 Оксана [datskiv.ok@gmail.com]

 

 

З повагою,

Жовківська РДА

 

Zhovkva State Regional Administration
tel. 38 03252 21432
fax. 38 03252 22485 

 

 

ЗВЕРНЕННЯ

сільського голови до жителів Добросинської сільської ради

За доброю традицією на передодні Великого Християнського свята Великодня від 05 березня до 05 квітня 2018 року  проводиться місячник озеленення, прибирання та благоустрою.

                                31  березня 2018 року відбудеться  загальна  весняна толока.                                                                                Звертаюся до Вас з проханням долучитися до прибирання прибудинкових територій, взяти участь у толоці з прибирання та озеленення громадських місць,  лісу,  парку, вулиць, пам"ятників, кладовищ, автобусних зупинок, кюветів, побілити  дерева, пофарбувати  огорожі .   Розраховую  на Ваше розуміння та активну участь у громадській толоці та  запланованих  заходах.  Тільки спільними зусиллями зможемо зберегти красу  та неповторність  населених пунктів нашої сільської ради. Поставмося до рідної землі із всією відповідальністю, щоб залишити її  для  наших нащадків  доглянутою!  Це  наша  земля, і вона має бути найкращою!     

 

З повагою до Вас  сільський  голова  Галина Гец.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

О Г О Л О Ш Е Н Н Я

 

Добросинська сільська рада
Жовківського р-н Львівської обл

ПРОВОДИТЬ ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕНННЯ
МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ

Назва містобудівної документації– детальний план території на земельну ділянку для будівництва та обслуговування сонячної електростанції на землях Добросинської сільської ради  Жовківського району, Львівської області. 

Замовник – Добросинська сільська рада

Виконавець – ТзОВ “АМ ХОРС”.

Фінансування- ТОВ «ГЛОБАЛЕНЕРГОСЕРВІС»

Основні ТЕП – ділянка ДПТ орієнтовною площею 40га .

Підстава – рішення сесії  №14 від 20.12.2017р. «Про надання дозволу ТОВ «ГЛОБАЛЕНЕРГОСЕРВІС» на виготовлення детального плану території  земельної ділянки для будівництва та обслуговування сонячної електростанції на землях Добросинської сільської ради Жовківського району Львівської області»

Місце ознайомлення – с. Добросин,  приміщення сільської ради.

Порядок і час ознайомлення –з 9.00 до 18.00 год. З 22.12.2017р. по 28.12.2017р включно.

Відповідальна особа – діловод сільської ради Шира Г.І.

Пропозиції (зауваження) керуючись ст. 21 п. 10 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності». Постановою КМУ від 25.05.2011 року № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», пропозиції (зауваження) подаються повнолітніми дієздатними фізичними особами, які проживають на території міста; юридичними особами, об’єкти нерухомого майна яких розташовані на території міста; власниками та користувачами земельних ділянок, розташованих на території міста та суміжних з нею територіях; представники самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на територію міста; народні депутати України, депутати відповідних місцевих рад  повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог чинного законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

 

 

 

                                                                  О Г О Л О Ш Е Н Н Я 

Добросинська сільська рада повідомляє про прийняття рішення №14 від 20.12.2017р. «Про надання дозволу ТОВ «ГЛОБАЛЕНЕРГОСЕРВІС» на виготовлення детального плану території  земельної ділянки для будівництва та обслуговування сонячної електростанції на землях Добросинської сільської ради Жовківського району Львівської області»

                                                                                              

                                                                                                       УкраЇна                               

ДОБРОСИНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ЖОВКІВСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

                           XІV- СЕСІЯ  скликання 7-ме (демократичне )                          

                                                       РІШЕННЯ №14

 

                            від 20 грудня 2017 року                                                                                                          с. Добросин

Про надання дозволу ТОВ «ГЛОБАЛЕНЕРГОСЕРВІС» на виготовлення

 детального плану території  земельної ділянки  для будівництва та

 обслуговування сонячної електростанції на землях Добросинської сільської ради.

Розглянувши клопотання ТОВ  «ГЛОБАЛЕНЕРГОСЕРВІС» " Про надання  дозволу на виготовлення детального  плану території земельної ділянки для будівництва та обслуговування сонячної електростанції на землях Добросинської сільської ради", керуючись ст. ст. 12,184, Земельногог Кодексу України та ст. 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Добросинська  сільська  рада

ВИРІШИЛА:

1.Надати дозвіл ТОВ «ГЛОБАЛЕНЕРГОСЕРВІС» на виготовлення детального плану території  земельної ділянки для будівництва та обслуговування сонячної електростанції на землях Добросинської сільської ради.

2. Виготовлену та погоджену  документацію подати на розгляд сесії Добросинської сільської ради

3. Контроль за виконанням даного рішення  покласти на постійну комісію з питань регулювання  земельних відносин,будіцвництва та екології.

______________________________________________________________________________

 

 

 

 

 

 

 

П О В І Д О М Л Е Н Н Я !

Виконком  Добросинської сільської ради  доводить до відома населення про те. що рішенням № 46 від 08.07.2016 року  п"ятої сесії Добросинської сільської ради затверджено нормативно- грошову оцінку  земель  в межах населекних  пунктів Добросинської сільської ради, а саме :     Добросин,Качмарі,Пили, Піддеревенка, Зарище.

 

Сільський голова :  Галина Гец.

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
счетчик посещений