П О В І Д О М Л Е Н Н Я !

Виконком  Добросинської сільської ради  доводить до відома населення про те. що рішенням № 46 від 08.07.2016 року  п"ятої сесії Добросинської сільської ради затверджено нормативно- грошову оцінку  земель  в межах населекних  пунктів Добросинської сільської ради, а саме :     Добросин,Качмарі,Пили, Піддеревенка, Зарище.

 

Сільський голова :  Галина Гец.

 

ЗВЕРНЕННЯ

сільського голови до жителів Добросинської сільської ради

За доброю традицією на передодні Великого Християнського свята Великодня від 16 березня до 16 квітня 2016 року  проводиться місячник озеленення, прибирання та благоустрою.

8 квітня 2016 року відбудеться  загальна  весняна толока. Звертаюся до Вас з проханням долучитися до прибирання прибудинкових територій, взяти участь у толоці з прибирання та озеленення громадських місць, парку, вулиць, пам"ятників, кладовищ, автобусних зупинок, кюветів, побілити  дерева, пофарбувати  огорожі .   Розраховую  на Ваше розуміння та активну участь у громадській толоці та  запланованих  заходах.  Тільки спільними зусиллями зможемо зберегти красу  та неповторність  населених пунктів нашої сільської ради. Поставмося до рідної землі із всією відповідальністю, щоб залишити її  для  наших нащадків  доглянутою!  Це  наша  земля, і вона має бути найкращою!     

 

З повагою, сільський голова

Галина Гец,

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
счетчик посещений